Poppe Damave - Amsterdam

Poppe Damave - Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!

Poppe Damave - Amsterdam

Verkoopprijs: € 70,00

Poppe Damave - Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

309 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Poppe Damave (1921-1988)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 cm x 16 cm (h x b)
Lijst22.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets / aquatint van Poppe Damave, Gezicht op Amsterdam.  Met potlood gesigneerd en van titel voorzien.  Stijlvol ingelijst met dubbel passe-partout.  De conditie is goed, linksboven een vlekje ("foxing"). Op de foto's zijn reflecties zichtbaar.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden.

enige foxing

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:13-08-2019 om 14:25
Eindtijd:25-08-2019 om 19:42

Biedingen (3):

Mondriaan
25 aug. / 18:40
€ 70
Marcello020
25 aug. / 18:40
€ 60
Mondriaan
14 aug. / 08:17
€ 50