Poppe Damave - C3686-9 - Stadsgezicht

Poppe Damave - C3686-9 - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Poppe Damave - C3686-9 - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 25!Poppe Damave - C3686-9 - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
DragerJapans Papier
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 25.5 cm (h x b)
Lijst53.5 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3686-9, Poppe Damave, Linosnede op rijstpapier, stadsgezicht, r.o. handgesigneerd.

Voor meer informatie over de staat van dit werk kunt u contact met ons opnemen. Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis
ConditieRedelijk

papier licht vergeeld door de tijd, lijst slijtschade en oppervlaktevuil door de tijd.

Starttijd:16-01-2023 om 13:08
Eindtijd:25-01-2023 om 21:31
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier