Poppe Damave - ets: 2 mannen

Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!
Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (383)
  • Poppe Damave (1921-1988)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21.5 cm x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Poppe Damave. Een iets andere voorstelling dan de gebruikelijke landschappen van Poppe Damave. Afmetingen blad: H21.5 x b11.5cm. Afmeting voorstelling: H14 x b10 cm.Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag. Het werk kan in een envelop, tussen karton, verzonden worden voor 5,50 euro binnen Nederland en 9,50 naar België.

Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. Er zitten wat plak resten bovenaan van een vorige inlijsting.

Sluit over 6d 6u 15m 18s
Openingsbod€ 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:01-07-2022 om 22:50
Eindtijd:10-07-2022 om 20:38