Poppe Damave - Normandie - Verkocht

Poppe Damave - Normandie kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Normandie kopen? Bied vanaf 40!Poppe Damave - Normandie kopen? Bied vanaf 40!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 13.5 cm (h x b)
Lijst30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk van Poppe Damave. Keurig in passepartout en ingelijst in metalen lijst.

Werk kan worden opgehaald bij Galerie Van Herrikhuyzen in Utrecht, of wordt bezorgd/verzonden na overleg.

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-10-2022 om 09:27
Eindtijd:18-10-2022 om 21:27
RoMA_9
18 okt. / 19:40
€ 40