Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier

Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 37 cm (h x b)
Lijst41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie ets met de titel “ Ome Frans” dat is de Haarlemse / Spaarndamse kunstenaar Frans Verpoorten

Frans Verpoorten in Atelier

Starttijd:22-09-2022 om 08:33
Eindtijd:04-10-2022 om 22:36
Openingsbod € 70
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa