FA. (1)

Poppe Damave - Slapende baby - Ets

Poppe Damave - Slapende baby - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave - Slapende baby - Ets kopen? Bied vanaf 30!Poppe Damave - Slapende baby - Ets kopen? Bied vanaf 30!Poppe Damave - Slapende baby - Ets kopen? Bied vanaf 30!Poppe Damave - Slapende baby - Ets kopen? Bied vanaf 30!Poppe Damave - Slapende baby - Ets kopen? Bied vanaf 30!Poppe Damave - Slapende baby - Ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (84)
  • Poppe Damave (1921-1988)
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen6 cm x 7.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Poppe Damave
Voorstelling van een slapende baby
Losbladig, beeldmaat 6x7.5, bladmaat 12.5x16
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Poppe Damave'
Oneffenheid aan bovenrand door eerdere inlijsting. Heeft geen invloed op de afbeelding en is zo weg te werken door passepartout of afsnijding.
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:24-06-2022 om 13:09
Eindtijd:30-06-2022 om 20:40
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa