FA. (3)

Poppe Damave - Spaans landschap

Poppe Damave - Spaans landschap kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Spaans landschap kopen? Bied vanaf 45!Poppe Damave - Spaans landschap kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1066)
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuke aquarel van Poppe Dameve. Aan de voorkant gesigneerd.
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per  aangetekende post toegestuurd krijgen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
In verband met de pandemie kunnen wij uw werken ook voor u opslaan.

Heeft onder passe partout gezeten en daardoor kleurverschil in rand en afbeelding maar bij gebruik van een nieuw passe partout valt dit verschil weer weg.

Starttijd:25-02-2022 om 18:35
Eindtijd:10-03-2022 om 21:11
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland