Porceleyne Fles (Royal Delft) - wandtegel

Porceleyne Fles (Royal Delft) - wandtegel kopen? Bied vanaf 20!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 16,00

Porceleyne Fles (Royal Delft) - wandtegel kopen? Bied vanaf 20!Porceleyne Fles (Royal Delft) - wandtegel kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  rverboog

6 verkochte items
  • Porceleyne Fles (Royal Delft) (1653)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1930
StijlDutch Design
Afmetingen15 cm x 10 cm x 0.8 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Een aardewerk tegel met afbeelding van de Dom Utrecht.
Wordt aangetekend verstuurd.Ophalen in overleg mogelijk.

Links op de rand klein stukje glazuur af

Dit item is verkocht voor 16,00

Starttijd:22-01-2019 om 18:25
Eindtijd:15-03-2019 om 06:09

Broos013
14 mrt. / 22:59
€ 16