"Port De Saint Tropez" - kleurenlithografie

"Port De Saint Tropez" - kleurenlithografie kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

"Port De Saint Tropez" - kleurenlithografie kopen? Bied vanaf 25!"Port De Saint Tropez" - kleurenlithografie kopen? Bied vanaf 25!

Zlatku Olivier

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
  • Zlatku Olivier
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurenlithografie van de Franse kunstenaar Zladku Oliver (1952). Handgenummerd 19/390 en handgesigneerd. Afmetingen lithografie 40 cm x 60,0 cm. Afmetingen blad 56 cm x 76 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat. Verzendkosten koper: Nederland 10 euro, E.U. 16 euro, rest van de wereld 26 euro.

Zlatku Olivier

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:05-04-2014 om 13:52
Eindtijd:12-04-2014 om 13:52

Warped1
8 apr. / 21:08
€ 25