Portret van een vrouw: potlood.

Portret van een vrouw:  potlood. kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 1,00

Portret van een vrouw:  potlood. kopen? Bied vanaf 1!Portret van een vrouw:  potlood. kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Indrukwekkende potloodtekening van een vrouwen hoofd.  Op papier.

Het is gesigneerd en gedateerd, alleen is het mij niet bekend wie de kunstenaar is.

De afmetingen zijn 55 x 32 cm.

Goede staat.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:17-02-2014 om 23:16
Eindtijd:24-02-2014 om 23:16

pjtr
23 feb. / 00:51
€ 1