Portret van vrouw - half naakt, olieverf op karton/papier ca. 37 x 49 - Verkocht

Portret van vrouw - half naakt, olieverf op karton/papier ca. 37 x 49 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Stijn Hoogenbos

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Stijn Hoogenbos
TypeTekening / Aquarel

Stijn Hoogenbos ( 19.. - 19.. ) Illustrator zie ook www.rkd.nl nummer 242415

Portret van dromerige vrouw met blote borst

Stijn Hoogenbos

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:09-07-2014 om 12:20
Eindtijd:19-07-2014 om 12:20
Haagskunsthuis
17 jul. / 22:02
€ 35