Pottenbakkerij Andree - J. Andree

Pottenbakkerij Andree - J. Andree kopen? Bied vanaf 20!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 20,00

Pottenbakkerij Andree - J. Andree kopen? Bied vanaf 20!Pottenbakkerij Andree - J. Andree kopen? Bied vanaf 20!Pottenbakkerij Andree - J. Andree kopen? Bied vanaf 20!Pottenbakkerij Andree - J. Andree kopen? Bied vanaf 20!Pottenbakkerij Andree - J. Andree kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Josboek

Lid sinds 2019
67 verkochte items
  • Pottenbakkerij Andree (1900-1943)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1950
StijlFifties
Afmetingen15 cm x 4.5 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Vaasje: 15 hoog: gemerkt JA en 4-6-'50: zeer goed.
Oorvaasje: 17 cm hoog: gemerkt JA en 13-6-'49: schade aan voet.

Eén vaasje zeer goed en één vaasje met kleine schade aan de voet.

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:02-08-2019 om 11:40
Eindtijd:16-08-2019 om 19:35

saturnus
16 aug. / 19:29
€ 20