Potterie De Olde Kruyk - Milsbeek

Potterie De Olde Kruyk - Milsbeek kopen? Bied vanaf 20!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 20,00

Potterie De Olde Kruyk - Milsbeek kopen? Bied vanaf 20!Potterie De Olde Kruyk - Milsbeek kopen? Bied vanaf 20!Potterie De Olde Kruyk - Milsbeek kopen? Bied vanaf 20!Potterie De Olde Kruyk - Milsbeek kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  jongmans002

12 verkochte items
  • Potterie De Olde Kruyk (1937-2016)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen32 cm x 12 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
2 stuks DOK, de Olde Kruyk te MilsbeekVaas links: Hoogte 32 cm, diameter onderzijde 12, gemerkt: 1539/30 DOK. GaafVaas rechts: Hoogte 26 cm, Diameter onderzijde 9 cm. Gemerkt: 1520/25 DOK. Gaaf.Aanvangsbieding: 20 euro

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:04-04-2019 om 14:43
Eindtijd:09-04-2019 om 22:36

yookoo
5 apr. / 23:36
€ 20