Potterie De Olde Kruyk - Milsbeek

Potterie De Olde Kruyk - Milsbeek kopen? Bied vanaf 8!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 12,00

Potterie De Olde Kruyk - Milsbeek kopen? Bied vanaf 8!Potterie De Olde Kruyk - Milsbeek kopen? Bied vanaf 8!Potterie De Olde Kruyk - Milsbeek kopen? Bied vanaf 8!

Geplaatst door  jongmans002

12 verkochte items
  • Potterie De Olde Kruyk (1937-2016)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen12 cm x 11.5 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Vaasje links: Hoogte 12 cm, Diameter onder 11,5 cm. GaafVaasje midden: Hoogte 8 cm,  Diameter onder 5,5 cm.  GaafVaasje rechts: Hoogte 6 cm, Diameter boven 7,5 cm. GaafVaasjes zijn niet gemerkt, maar onmiskenbaar DOK kijkend naar de aard en kleur van het (luster) glazuur.

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:04-04-2019 om 15:08
Eindtijd:13-04-2019 om 15:45

Hennie1951
13 apr. / 15:06
€ 12