PP SCHIEDGES 1860-1922 - MOLEN in HAAGS LANDSCHAP - Verkocht

PP SCHIEDGES 1860-1922 - MOLEN in HAAGS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 90!
PP SCHIEDGES 1860-1922 - MOLEN in HAAGS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 90!PP SCHIEDGES 1860-1922 - MOLEN in HAAGS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 90!
  • Petrus Paulus Schiedges (1860-1922)
TypeTekening / Aquarel

PP SCHIEDGES

MOLEN IN LANDSCHAP

pastel op papier in de maat 29 x 42 cm

gesigneerd links onder PP Schiedges

in lijst met glas in de maat 40 x 53 cm

lijstje heeft wat randschade

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:25-05-2014 om 10:46
Eindtijd:03-06-2014 om 10:46
Akke
03 jun. / 00:10
€ 90