prachtig 19e eeuws klassiek stilleven met fazanten. Omg. Emil Brehmer 1822-1895 - Verkocht

prachtig 19e eeuws klassiek stilleven met fazanten. Omg. Emil Brehmer 1822-1895 kopen? Bied vanaf 1!
prachtig 19e eeuws klassiek stilleven met fazanten. Omg. Emil Brehmer 1822-1895 kopen? Bied vanaf 1!prachtig 19e eeuws klassiek stilleven met fazanten. Omg. Emil Brehmer 1822-1895 kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd

Groot olieverf op doek schilderij ( op board / gemaroufleerd ) met voorstelling van fazanten en bloesemtak. Indrukwekkende figuratieve kwaliteit waar geen signatuur op te vinden is.

De voormalige eigenaar heeft ons verteld dat het Zeeuws Venduehuis dit olieverf heeft toegeschreven aan de Duitse schilder Emil Brehmer 1822-1895.

afmetingen : 112 x 64cm.

verkeert in goede conditie.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (115 )

3108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:19-04-2014 om 13:41
Eindtijd:03-05-2014 om 13:41
Biedingen (6)
KunstkamerZandvoort
03 mei / 10:18
€ 80
klaasdegeus
03 mei / 10:18
€ 75
klaasdegeus
01 mei / 21:24
€ 15
10905
28 apr. / 21:53
€ 10
klaasdegeus
22 apr. / 07:10
€ 5
bram86
21 apr. / 17:39
€ 1