Jits Bakker - Prachtig beeld Jits Bakker: Fietsers - Verkocht

Beeld / Object

  • Jits Bakker (1937-2014)
TypeBeeld / Object
In opdracht geveild:

Zeer mooi beeld van Jits Bakker. Het beeld is van brons op stenen voet. De voorstelling van een verliefd stel samen op een fiets straalt kracht en vrolijkheid uit. Beelden van Jits Bakker kom je niet heel vaak tegen en hebben de laatste tijd een enorme vlucht genomen.

Afmetingen: b x h x d: 25cm x 22cm x 16cm
Gesigneerd: in het brons (zie foto): Jits Bakker
Oplage: zeer klein
Conditie: Perfecte staat

Verzendkosten voor de koper (15 euro, aangetekend en verzekerd). Of ophalen in Amsterdam/Diemen (geen extra kosten). Ophalen kan op afspraak tussen 10.00u en 22.00u. Tevens in het weekend. Niet op Woensdag.

Starttijd16-7-2010 om 21:10
Eindtijd30-7-2010 om 21:10