Prachtig bronzen beeld 14 cm hoog- kunstenaar is niet bekend

Prachtig bronzen beeld 14 cm hoog- kunstenaar is niet bekend   kopen? Bied vanaf 35!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 55,00

Prachtig bronzen beeld 14 cm hoog- kunstenaar is niet bekend   kopen? Bied vanaf 35!Prachtig bronzen beeld 14 cm hoog- kunstenaar is niet bekend   kopen? Bied vanaf 35!Prachtig bronzen beeld 14 cm hoog- kunstenaar is niet bekend   kopen? Bied vanaf 35!Prachtig bronzen beeld 14 cm hoog- kunstenaar is niet bekend   kopen? Bied vanaf 35!Prachtig bronzen beeld 14 cm hoog- kunstenaar is niet bekend   kopen? Bied vanaf 35!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tien
FA. (16)

757 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeBeeld / Object

Het betreft een prachtig zwaar beeldje in perfecte staat, maar helaas niet gesigneerd.

Zeer mooi gedetailleerd beeld.

Waarschijnlijk is het een beeldje van Corry Ammerlaan maar omdat het niet is gesigneerd kan ik dit niet aantonen.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tien
FA. (16)

757 verkochte items

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:19-01-2015 om 14:22
Eindtijd:26-01-2015 om 14:32

Biedingen (5):

GLM
26 jan. / 14:18
€ 55
Deroos1
25 jan. / 23:01
€ 50
GLM
25 jan. / 22:49
€ 45
Deroos1
25 jan. / 22:43
€ 40
GLM
25 jan. / 12:48
€ 35