Bert Bruijn - Prachtig werk van Bert Bruijn: Gouache (groot), gesigneerd '96. - Verkocht

Prachtig werk van Bert Bruijn: Gouache (groot), gesigneerd '96. kopen? Bied vanaf 95!
Tekening / Aquarel

Prachtig werk van Bert Bruijn: Gouache (groot), gesigneerd '96. kopen? Bied vanaf 95!Prachtig werk van Bert Bruijn: Gouache (groot), gesigneerd '96. kopen? Bied vanaf 95!Prachtig werk van Bert Bruijn: Gouache (groot), gesigneerd '96. kopen? Bied vanaf 95!Prachtig werk van Bert Bruijn: Gouache (groot), gesigneerd '96. kopen? Bied vanaf 95!Prachtig werk van Bert Bruijn: Gouache (groot), gesigneerd '96. kopen? Bied vanaf 95!Prachtig werk van Bert Bruijn: Gouache (groot), gesigneerd '96. kopen? Bied vanaf 95!
  • Bert Bruijn (1938)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Bert Bruijn.

"landschap met takken".

Gouache, gesigneerd en gedateerd '96.

Motief: 100cm x 63cm.

Lijst: 118cm x 86cm.

Alluminium lijst, ontspiegeld glad en ophangwerk.

Status: Zeer goed.

Verzenden mogelijk.

Biografie van Bert Bruijn

Bert Bruijn (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  JBK
56 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)

Starttijd26-10-2014 om 19:30
Eindtijd9-11-2014 om 19:30