Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Bert Bruijn.
"landschap met takken".
Gouache, gesigneerd en gedateerd '96.
Motief: 100cm x 63cm.
Lijst: 118cm x 86cm.
Alluminium lijst, ontspiegeld glad en ophangwerk.
Status: Zeer goed.
Verzenden mogelijk.
Biografie van Bert Bruijn
Starttijd | 26-10-2014 om 19:30 |
Eindtijd | 9-11-2014 om 19:30 |