Prachtige box met foto's van A.R. Penck in Amsterdam - Verkocht

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • A.R. Penck (1939)
TypeFotografie
In opdracht geveild:

Prachtige doos met foto's van A.R. Penck, de beroemde Duitse kunstenaar, tijdens zijn bezoek aan galerie Aschenbach te Amsterdam in 1988.

Op 13 en 14 oktober 1988 schilderde A.R. Penck in galerie Aschenbach te Amsterdam. Sylvia Scholtens en J. Schrijver maakten aldaar de hier aangeboden fotografieen.
Vormgeving en productie van de box: Stok & Hollander Art Publishers te Rotterdam.
De foto's zijn afgedrukt op AGFA RNN 111-3 en RRS 111-2 paper en ingelegd in zuurvrij museumkarton.

De oplage bestond uit 27 genummerde en gesigneerde exemplaren. 7 romeinse cijfers zijn op naam gesteld (oa A.R. Penck zelf) en verder zijn er de genummerde exemplaren 1 tm 20. Hier aangeboden is nummer 1.

Een geweldig en uniek document van het bezoek van deze kunstenaar, maar tevens 12 prachtige foto's (athans 12 werken, die soms uit 4 foto's bestaan) die eigenlijk ingelijst aan de muur zouden moeten hangen, reeds in karton gezet. Niet alle bladen zijn hier afgebeeld.

Titel: A.R. Penck in Amsterdam
Jaartal: 1988
Afmetingen box: 31cm x 31cm x 6,5cm
Kartonnen bladen: 30 x 30cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Oplage: 1/20

Conditie: Zeer goed
De werk is in zeer goede staat, alleen de box zelf heeft wat kleine beschadigingen.

Garantie:

Informatie:

A.R. Penck (1939)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:18-05-2011 om 15:28
Eindtijd:19-06-2011 om 15:28
1071
27 mei / 01:27
€ 100