FA. (4)

Prosper De Roover - Landschap

Prosper De Roover - Landschap kopen? Bied vanaf 125!
Prosper De Roover - Landschap kopen? Bied vanaf 125!Prosper De Roover - Landschap kopen? Bied vanaf 125!Prosper De Roover - Landschap kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  adrifri

Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Prosper De Roover (1899-1974)
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 140 cm (h x b)
Lijst122 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prosper De Roover was een Belgisch schilder. Hij schilderde op een impressionistische manier landschappen, stillevens en figuren. Opleiding aan Sint-Lucas Gent. en Dendermondse schilderschool.

Prosper De Roover (1899-1974)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  adrifri

Lid sinds 2021
3 verkochte items
160 cm
122 cm
140 cm
100 cm
Starttijd:28-05-2022 om 09:53
Eindtijd:05-06-2022 om 21:17
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieTEMSE, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie