Pum Niemeijer - Gekleurde grafiek - Distel - Verkocht

Pum Niemeijer - Gekleurde grafiek - Distel kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Pum Niemeijer - Gekleurde grafiek - Distel kopen? Bied vanaf 15!Pum Niemeijer - Gekleurde grafiek - Distel kopen? Bied vanaf 15!Pum Niemeijer - Gekleurde grafiek - Distel kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  dot64
FA. (3)

160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Pum Niemeijer (1912-2004)
TechniekGravure
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 12 cm (h x b)
Lijst31 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oplage1
====================================
Mooie Gekleurde GRAFIEK Pum NIEMEYER

TITEL COMPOSITIE = " DISTEL "

van JOHANNA THEODORA NIEMEYER

AFMETING met lijst = 22 x 31 cm MET PASSE PARTOUT

AFMETING grafiek = 12 x 21 cm

ACHTEROP GRAFIEK = gesign. PUM NIEMEYER

met MOOIE IJZEREN LIJST

IN ZEER GOEDE VERZORGDE STAAT

IS GEKOCHT OP KUNST EN ANTIEK VEILING

===========================================

BIEDEN VANAF =   15  euro

VERZENDKOSTEN =� 6,95 euro of AFHALEN

ZIE OOK MIJN ANDERE DIVERSE ADVERTENTIES

Pum Niemeijer (1912-2004)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  dot64
FA. (3)

160 verkochte items
22 cm
31 cm
12 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:13-10-2018 om 23:19
Eindtijd:27-10-2018 om 19:40
storme
27 okt. / 18:58
€ 15