Pum Niemeijer - Pum Niemeijer, Muzikale Compositie, Ets - Verkocht

Pum Niemeijer - Pum Niemeijer, Muzikale Compositie, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Pum Niemeijer - Pum Niemeijer, Muzikale Compositie, Ets kopen? Bied vanaf 25!Pum Niemeijer - Pum Niemeijer, Muzikale Compositie, Ets kopen? Bied vanaf 25!Pum Niemeijer - Pum Niemeijer, Muzikale Compositie, Ets kopen? Bied vanaf 25!Pum Niemeijer - Pum Niemeijer, Muzikale Compositie, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Pum Niemeijer (1912-2004)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Pum Niemeijer

Voorstelling van een geabstraheerde muzikale compositie

Losbladig, beeldmaat 10x5, bladmaat 25x16

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Pum Niemeijer '73'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Pum Niemeijer (1912-2004)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:14-08-2018 om 12:15
Eindtijd:24-08-2018 om 16:00
rianne58
24 aug. / 15:50
€ 25