FA. (1)

Qiangli Liang - Twee vrouwen

Qiangli Liang - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 900!
Qiangli Liang - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 900!Qiangli Liang - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 900!Qiangli Liang - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 900!

Geplaatst door  Skoander
FA. (1)

Lid sinds 2020
17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Qiangli Liang (1964)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1998
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst75 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Qiangli Liang (Guangzhou 1964)
Houtskool tekening
Titel: “Twee vrouwen”
Linksonder gesigneerd Q Liang 1998
Papiermaat 50 x 60 cm
Lijstmaat 65 x 75 cm

Deze tekening staat ook in het boek “tegenstellingen in harmonie” van Qiangli Liang en is te vinden op pagina 8.

Qiangli Liang (1964)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Skoander
FA. (1)

Lid sinds 2020
17 verkochte items
65 cm
75 cm
50 cm
60 cm
Starttijd:22-05-2022 om 07:39
Eindtijd:27-05-2022 om 19:51
Openingsbod€ 900
ObjectlocatieHeerenveen, Nederland
VerzendingWereldwijd