Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Satire Marocaine - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Satire Marocaine - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 575,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Satire Marocaine - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Satire Marocaine - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Satire Marocaine - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Satire Marocaine - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Rachid Ben Ali (1978)
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 160 cm (h x b)
Lijst113 cm x 173 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Krachtig geschilderd doek in aardse en donkere tinten. Langs de onderste rand gesigneerd. Verso getiteld.

Dit werk is afkomstig uit de collectie van een particuliere verzamelaar. De collectie omvat meerdere werken van Rachid ben Ali en zijn direct aangekocht bij de kunstenaar.

Dit item valt onder de margeregeling

Zeer goede staat, maar met een enkel slijtage plekje langs de randen.

Rachid Ben Ali (1978)

Alle items van deze kunstenaar(16)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
173 cm
113 cm
160 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 575,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 13:38
Eindtijd:27-06-2022 om 21:41
SteefT4
24 jun. / 20:02
€ 500