Raelene Stevens (1965) is een hedendaagse Australische Aboriginal kunstenaar. Zoals veel van deze kunstenaars verbeeldt zij op minimalistische wijze het land en de dromen van haar voorouders.
Het werk is professioneel opgespannen en voorzien van een eenvoudige maar mooie baklijst door Artifac (Den Haag) en kan zo aan de muur.
Het werk wordt verstuurd met een certificaat van echtheid.
Het werk is op afspraak af te halen in Haarlem of wordt (uitsluitend!) verzonden via de koerier van kunstveiling.nl (verzendkosten zijn voor de koper). Verzenden alleen naar Nederland (Waddeneilanden uitgezonderd) en België.
Zeer Goed
geen beschadigingen of verkleuringen en professioneel opgespannen en ingelijst door Artifac (Den Haag).
koeriersdienst