Raminaq Robis, litho opl: 49/50 - Verkocht

Raminaq Robis, litho opl: 49/50 kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Raminaq Robis, litho opl: 49/50 kopen? Bied vanaf 5!Raminaq Robis, litho opl: 49/50 kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  spart

1 verkochte items
  • Jan Snoeck (1927-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

afm: 70 x 55 cm , gesigneerd met potlood uit 1996,

gekocht uit atelier van Jan Snoeck , verzendkosten € 15.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:15-01-2013 om 17:55
Eindtijd:22-01-2013 om 17:55
Schweitzer
16 jan. / 21:57
€ 5