Randell Davey - Straatbeeld Parijs - Verkocht

Randell Davey - Straatbeeld Parijs kopen? Bied vanaf 45!
Randell Davey - Straatbeeld Parijs kopen? Bied vanaf 45!Randell Davey - Straatbeeld Parijs kopen? Bied vanaf 45!Randell Davey - Straatbeeld Parijs kopen? Bied vanaf 45!Randell Davey - Straatbeeld Parijs kopen? Bied vanaf 45!
  • Randell Davey (1887-1964)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
Lijst54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooi en helder, heel vlot en dik opgezet olieverf schilderij van een kleurrijk straatbeeld in Parijs. Met impressionistische streken en deels met paletmes opgezet.

Het doek is omlijst met een bijpassende lijst.

Randell Davey (1887-1964)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Freek51
FA. (3)

89 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
64 cm
54 cm
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 18:50
Eindtijd:13-12-2020 om 19:07
Biedingen (6)
tdejonker
13 dec. / 19:00
€ 90
MvdDries20
13 dec. / 17:47
€ 80
Mobach
10 dec. / 10:07
€ 70
Smitje
09 dec. / 20:23
€ 60
Mobach
09 dec. / 18:51
€ 50
Smitje
04 dec. / 12:12
€ 45