Raoul Dufy - Histoire d'Electricité - Verkocht

Raoul Dufy - Histoire d'Electricité kopen? Bied vanaf 50!
Raoul Dufy - Histoire d'Electricité kopen? Bied vanaf 50!Raoul Dufy - Histoire d'Electricité kopen? Bied vanaf 50!Raoul Dufy - Histoire d'Electricité kopen? Bied vanaf 50!Raoul Dufy - Histoire d'Electricité kopen? Bied vanaf 50!Raoul Dufy - Histoire d'Electricité kopen? Bied vanaf 50!
  • Raoul Dufy (1877-1953)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1965
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Raoul Dufy (after)
‘Histoire d'Electricité,’ 1965

Chromolithograph
Unsigned
On 30 x 48 cm vellum paper

Notes: This lithograph was a tribute to Raoul Dufy and was printed in 1965 by Ateliers Mourlot

In mint condition, with a fold in the centre, as published

vouw in he

Raoul Dufy (1877-1953)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  villaz
FA. (1)

Lid sinds 2020
12 verkochte items
48 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2022 om 21:19
Eindtijd:18-08-2022 om 21:02
SGutkerdeGeus
11 aug. / 11:18
€ 50