Raoul Ubac - compositie (tab4)

Raoul Ubac - compositie (tab4) kopen? Bied vanaf 50!
  • Raoul Ubac (1910-1985)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1985
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 28 cm (h x b)
Lijst39 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
originele litho

Raoul Ubac (1910-1985)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
52 cm
39 cm
28 cm
19 cm
Starttijd:10-11-2022 om 11:40
Eindtijd:24-11-2022 om 19:07
Openingsbod € 50
ObjectlocatieKampenhout,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland