Raphael Hermans - Symphony ('Working Together') | zeefdruk - ingelijst - Verkocht

Raphael Hermans - Symphony ('Working Together') | zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Raphael Hermans - Symphony ('Working Together') | zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Raphael Hermans - Symphony ('Working Together') | zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Raphael Hermans - Symphony ('Working Together') | zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Raphael Hermans - Symphony ('Working Together') | zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Raphael Hermans - Symphony ('Working Together') | zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Raphael Hermans - Symphony ('Working Together') | zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
  • Raphael Hermans (1974)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Prachtige zeefdruk van de bekende Maastrichtse designer-kunstenaar Raphaël Hermans (1974)
Titel: Symphony - Working Together
De afmetingen van de afbeelding zijn 15 x 15 cm;  de hierboven vermelde afmetingen zijn van het raam in het passe-partout
Het blad is rechtsonder in potlood voorzien van het monogram 'RH'
Professioneel ingelijst, kan zo aan de muur. Zilverkleurige houten lijst in vrijwel nieuwstaat!
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Raphaël Hermans (Maastricht, 1974) combineert op een gepassioneerde manier zijn twee grote liefdes: beeldende kunst en muziek. Hij groeide op in een artistiek gezin waar alle ruimte was voor creativiteit, mede ingegeven door zijn grootvader Toon.
De jonge Hermans liet zich inspireren door zijn opa. ‘Als jongetje van negen schilderde ik bij hem in zijn atelier. In zijn huis lagen honderden kunstboeken. Kunst lag er voor het grijpen en werd me als het ware met de paplepel ingegeven.

Sinds 2008 is hij in beide metiers actief: als veelgevraagd bassist en als beeldend kunstenaar wiens werk in vele particuliere- en bedrijfscollecties is te vinden. Op geheel eigen wijze weet de kunstenaar zijn inspiratie voelbaar te maken. Of het nu gaat om schilderijen, collages of beelden, in Raphaëls kunst worden bondige composities verrijkt met kleuren die niet hoeven te schreeuwen om opgemerkt te worden. Qua thematiek houdt Raphaël van tegenstellingen. Gevoelens van spanning en liefdevolle geborgenheid zijn soms in een en dezelfde compositie terug te vinden.

Bron: www.raphaelhermans.nl  //  www.aboutart.nl
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,50
Naar Duitsland € 25,50
Europese Unie € 39,50

Raphael Hermans (1974)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
318 verkochte items
53 cm
53 cm
18 cm
18 cm

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd24-3-2023 om 19:42
Eindtijd10-4-2023 om 9:53