Bijzondere aquarel door Raymond Mason Voorstelling van een plataan Aquarel onder passepartout, beeldmaat 44x60, p.p.maat 60x75 Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Raymond Mason 1972' Getiteld in potlood op achterzijde: 'Platane' Tevens verdere annotaties in potlood op achterzijde
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00