Raymond van Aalst: Chromolitho, Egyptian walk - Ingelijst - Verkocht

Raymond van Aalst: Chromolitho, Egyptian walk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Raymond van Aalst: Chromolitho, Egyptian walk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Raymond van Aalst: Chromolitho, Egyptian walk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Raymond van Aalst: Chromolitho, Egyptian walk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Raymond van Aalst

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (250)

30045 verkochte items
Alle items van deze verkoper (163)
  • Raymond van Aalst
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Egyptian walk
Jaartal: 1984
Afmetingen lijst: 85 cm x 70 cm
Oplage:  niet genummerd
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Chromolitho op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat

Administratieve code:

QQSN

Raymond van Aalst

FA. (250)

30045 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:14-09-2017 om 10:48
Eindtijd:25-09-2017 om 08:02