Raymond Waydelich - Raymond Waydelich: Chine-colle Ets, Afrika I love you

Raymond Waydelich - Raymond Waydelich: Chine-colle Ets, Afrika I love you kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Raymond Waydelich - Raymond Waydelich: Chine-colle Ets, Afrika I love you kopen? Bied vanaf 20!Raymond Waydelich - Raymond Waydelich: Chine-colle Ets, Afrika I love you kopen? Bied vanaf 20!Raymond Waydelich - Raymond Waydelich: Chine-colle Ets, Afrika I love you kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Raymond Waydelich (1938)
Jaartal2001
TechniekEts
DragerChine Colle
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen32.5 cm x 43 cm (h x b)
Passe-partout55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/30

Titel: Afrika I love you
Jaartal: 2001
Afmetingen passe-partout: 55 cm x 65 cm (Beeld: 32,5 cm x 43 cm)
Oplage: 5/30
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (middenonder)
Materiaal: Chine-collé Ets op papier, achter passe-partout
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat. Het bovenste dunne laagje papier, dat tijdens het chine-collé proces op het stevigere onderblad wordt gedrukt, zit niet helemaal goed vast, heeft lichte golving en een kleine beschadiging rechtsboven. Valt nauwelijks op.

Administratieve code:

QQHA

Het bovenste dunne laagje papier, dat tijdens het chine-collé proces op het stevigere onderblad wordt gedrukt, zit niet helemaal goed vast, heeft lichte golving en een kleine beschadiging rechtsboven. Valt nauwelijks op.

Raymond Waydelich (1938)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
65 cm
55 cm
43 cm
32.5 cm

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:19-06-2018 om 15:53
Eindtijd:01-07-2018 om 12:47

bhvdiba
25 jun. / 11:20
€ 20