Zeldzame proefdruk van een litho die de kunstenaar zelf drukte op zijn eigen drukpers.
Zie antwoord van de Curwen Press in bijlage i.v.m. herkomst van de litho.
Dit werk werd niet in een editie uitgebracht - vrij uniek karakter!
65 x 51 cm
goede staat
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oudsbergen, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 45,00