Reginald Pavamani: Lithografie, Portrait I - Verkocht

Reginald Pavamani: Lithografie, Portrait I kopen? Bied vanaf 3!

Verkoopprijs: € 7,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig handgesigneerd werkje van de kunstenaar Reginald Pavamani. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!

Kunstenaar: Reginald Pavamani
Titel: Portrait I
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 136/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:06-05-2017 om 20:18
Eindtijd:13-05-2017 om 19:18
Biedingen (3)
Koenraad53
13 mei / 16:47
€ 7
Gerrit1
13 mei / 15:49
€ 5
Koenraad53
13 mei / 01:25
€ 3