Reijer Sluis – Acryl op canvas - Krokodillen – Gesigneerd – 1994 – Groot - Verkocht

Reijer Sluis – Acryl op canvas - Krokodillen – Gesigneerd – 1994 – Groot  kopen? Bied vanaf 1!
Reijer Sluis – Acryl op canvas - Krokodillen – Gesigneerd – 1994 – Groot  kopen? Bied vanaf 1!Reijer Sluis – Acryl op canvas - Krokodillen – Gesigneerd – 1994 – Groot  kopen? Bied vanaf 1!
  • Reijer Sluis

Let op: Dit is de laatste keer dat wij dit werk hier ter veiling aan kunnen bieden.

Een groot schilderij uit 1994 van Reijer Sluis, geboren 28-07-1935, aquarellist, schilder en tekenaar.

Titel: Zonder titel ('Krokodillen') .

Kunstenaar: Reijer Sluis.

Techniek: Acrylverf op canvas.

Jaartal: 1994.

Afmetingen: 110 x 80 cm (b x h).

Ingelijst: Ja. In een houten lijst.

Gesigneerd: Ja, rechtsonder.

Conditie:  In goede staat.  De houten lijst heeft slijtplekken.

Zie ook de 7 foto’s.

Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

-Het werk kan binnen Nederland door ons bezorgd worden. Wij rekenen hiervoor een reis/benzinevergoeding.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 14,20 euro (vanwege het formaat).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.

Reijer Sluis

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2975 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:01-04-2014 om 12:23
Eindtijd:15-04-2014 om 12:23
Biedingen (3)
Echtekunst
07 apr. / 14:17
€ 10
Marboom
03 apr. / 19:02
€ 5
Ferre
03 apr. / 14:42
€ 1