FA. (3)

Rein Dool - Kleurenlitho: Ontpopping - 1993

Rein Dool - Kleurenlitho: Ontpopping - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Rein Dool - Kleurenlitho: Ontpopping - 1993 kopen? Bied vanaf 49!Rein Dool - Kleurenlitho: Ontpopping - 1993 kopen? Bied vanaf 49!Rein Dool - Kleurenlitho: Ontpopping - 1993 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

815 verkochte items
Alle items van deze verkoper (380)
  • Rein Dool (1933)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage84/100
Kleurenlitho met mooie heldere kleuren van Rein Dool uit 1993. Titel: Ontpopping. Deze litho komt uit de Gelderse Grafiekmap 1993. Nummer: 84/100. Afmetingen werk: h65,5 x b50,5 cm. Het werk is rechts onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.

In goede staat

Rein Dool (1933)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (28)

815 verkochte items
50.5 cm
65.5 cm
Starttijd:09-12-2021 om 21:22
Eindtijd:16-12-2021 om 19:29
Openingsbod€ 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd