FA. (1)

Rein Dool - schaakmat

Rein Dool - schaakmat kopen? Bied vanaf 35!
Rein Dool - schaakmat kopen? Bied vanaf 35!Rein Dool - schaakmat kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Rein Dool (1933)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Fraai werk van  de  Dordtse kunstenaar Rein Dool in goede staat.
U kunt het werk vooraf komen bekijken ind e schatkamer van Rotor in Gorinchem.

Rein Dool (1933)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
50 cm
65 cm
Starttijd:16-05-2022 om 11:18
Eindtijd:29-05-2022 om 21:25
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingWereldwijd