Rein Dool - Zonder titel - Verkocht

Rein Dool - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  JanineFrancis52
FA. (11)

Lid sinds 2020
45 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Rein Dool (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/13
Uit de collectie van mijn vader.

Heeft altijd in een ladenkast gelegen.

Rein Dool (1933)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (11)

Lid sinds 2020
45 verkochte items
44 cm
30.5 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 20:44
Eindtijd:15-12-2020 om 22:18
Kelderkoorts
15 dec. / 11:27
€ 30