Rein Snapper - Houtsnede Amsterdam - Verkocht

Rein Snapper - Houtsnede Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Rein Snapper - Houtsnede Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!Rein Snapper - Houtsnede Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!Rein Snapper - Houtsnede Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!Rein Snapper - Houtsnede Amsterdam kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Rein Snapper (1907-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20.5 cm x 13.3 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 32.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede van Rein Snapper op dun papier, gesigneerd in potlood op passe-partout. Geplaatst achter eenvoudig papieren passe-partout.

Verzending tussen twee platen, 8,25 euro, aangetekend 9,95

Rein Snapper (1907-1988)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
32.6 cm
50 cm
13.3 cm
20.5 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-02-2020 om 12:04
Eindtijd:14-07-2020 om 18:53
Agnesveger
14 jul. / 18:45
€ 30