Reinder Homan (geb. Smilde, 1950).
Nederlands graficus met een opleiding aan Academie Minerva Groningen en Jan van Eyck Maastricht. Zijn werk bevindt zich in belangrijke collecties, zoals het Rijksmuseum, Museum Boymans van Beuningen en Kunstmuseum Den Haag.
Exposities in binnen- en buitenland.
Deze prachtige ets is ingelijst in een witte lijst met kleine gebruikssporen. Zuurvrije materialen gebruikt voor de inlijsting.
Beeldmaat: 16 x 56 cm.
Bladmaat: 24 x 64 cm.
Lijstmaat: 46 x 83 cm.
Alleen ophalen, niet verzenden, vanwege formaat en het kwetsbare, dunne glas.