Reinhard Zado, ets, Oberlicht, 1985

Reinhard Zado, ets, Oberlicht, 1985 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Reinhard Zado (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets van de Duitse kunstenaar Reinhard Zado (1951)

Titel:  Oberlicht

Jaar: 1985

Techniek:  kleurenets

Afmeting afbeelding: 28,8x19,7 cm op 45x34,5 cm.

Oplage: 100 ex.

Gesigneerd, en genummerd

Materiaal:  Stevig papier

Conditie:
In goede staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro (in NL, andere landen op aanvraag) in een pakket/koker. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:16-04-2013 om 15:19
Eindtijd:23-04-2013 om 15:19

judith
23 apr. / 14:04
€ 100