Reinhard Zado - Lichttreppe

Reinhard Zado - Lichttreppe kopen? Bied vanaf 100!
  • Reinhard Zado (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Eén van de zes prenten uit het verzamelwerk Can Búho = Das Eulenhaus ( het uilenhuis).

De afmeting van de afbeelding is 28,5x19,5 cm. De kleurenets is gesigneerd en genummerd.

Uitgever is Galerie Schmücking, Braunschweig, Duitsland

Reinhard Zado (1951)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
34.5 cm
45 cm
Starttijd17-11-2022 om 15:02
Eindtijd1-12-2022 om 20:52
Openingsbod € 100
ObjectlocatieEde Gld,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa