Reinhoud : figuur in blauw (mooie lithografie)

Reinhoud : figuur in blauw (mooie lithografie) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 71,00

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Reinhoud D'Haese (1928-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

Reinhoud, Figuur in blauw

lithografie, handgesigneerd en genummerd

genummerd: 13/200

litho meet 20 cm x 29 cm

Verzendkosten (aangetekend en verzekerd)

Nederland,Duitsland,Frankrijk en Lux € 16,40

België € 8

E.U. 32,80

Indien u meer kavels van ons wint dan betaalt u maar 1 keer verzendkosten

Verzendkosten besparen

U kunt dit kavel ook ophalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Hasselt)

Dit item is verkocht voor 71,00

Starttijd:20-03-2014 om 10:46
Eindtijd:29-03-2014 om 10:46

Biedingen (7):

LexArt
29 mrt. / 09:36
€ 71
wimsart
29 mrt. / 09:36
€ 66
LexArt
28 mrt. / 21:57
€ 25
4055
27 mrt. / 05:09
€ 20
JL1984
24 mrt. / 20:25
€ 15
modernekunstonline
24 mrt. / 20:25
€ 10
modernekunstonline
24 mrt. / 10:43
€ 1