Reinier Lucassen - De Schepping Ontmaskerd - Verkocht

Reinier Lucassen - De Schepping Ontmaskerd kopen? Bied vanaf 320!
Reinier Lucassen - De Schepping Ontmaskerd kopen? Bied vanaf 320!Reinier Lucassen - De Schepping Ontmaskerd kopen? Bied vanaf 320!Reinier Lucassen - De Schepping Ontmaskerd kopen? Bied vanaf 320!Reinier Lucassen - De Schepping Ontmaskerd kopen? Bied vanaf 320!Reinier Lucassen - De Schepping Ontmaskerd kopen? Bied vanaf 320!
  • Reinier Lucassen (1939)
Jaartal2000
TechniekCollage
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 28 cm (h x b)
Lijst52 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooie collage van Reinier Lucassen
Het werk is keurig ingelijst met een mooie verdiepte passe-partout.

Keurig ingelijst geen onregelmatigheden voor een werk uit 2000

Reinier Lucassen (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  ardworks

27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
53 cm
52 cm
28 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 331,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-10-2022 om 00:00
Eindtijd:09-12-2022 om 22:46
jenbidding
09 dec. / 19:33
€ 288