Reinier Lucassen: Ets, Praag en bild + H.H. ter Balkt: Gedicht, Tycho Brahe

Reinier Lucassen: Ets, Praag en bild + H.H. ter Balkt: Gedicht, Tycho Brahe kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Reinier Lucassen: Ets, Praag en bild + H.H. ter Balkt: Gedicht, Tycho Brahe kopen? Bied vanaf 100!Reinier Lucassen: Ets, Praag en bild + H.H. ter Balkt: Gedicht, Tycho Brahe kopen? Bied vanaf 100!Reinier Lucassen: Ets, Praag en bild + H.H. ter Balkt: Gedicht, Tycho Brahe kopen? Bied vanaf 100!Reinier Lucassen: Ets, Praag en bild + H.H. ter Balkt: Gedicht, Tycho Brahe kopen? Bied vanaf 100!Reinier Lucassen: Ets, Praag en bild + H.H. ter Balkt: Gedicht, Tycho Brahe kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (219)
  • Reinier Lucassen (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Voor het project Grafiek Nu 8 & Poëzie werden in totaal 28 gedichten en prenten uitgebracht. 7 dichters schreven twee gedichten en nodigden vervolgens een kunstenaar uit om daarbij een beeld te creëren; 7 kunstenaars maakten ieder 2 prenten en nodigden een dichter uit om bij de prenten een gedicht te schrijven. De serie werd in 1998 uitgegeven door Singer Museum Laren/Galerie Clement/Galerie Petit, Amsterdam met een oplage van 50.

Titel: Praag en bild
Jaartal: 1998
Afmetingen onderblad: 65 cm x 50 cm (Blad: 56 cm x 39,5 cm, Beeld: 28,5 cm x 22 cm)
Oplage: 48/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Ets op papier, geplakt op stevig onderblad
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Opmerking: Met bijhorend handgeschreven gedicht " Tycho Brahe" van H.H. ter Balkt, tevens op papier geplakt op stevig onderblad.

Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Administratieve code:

QQAA QZPO

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:06-04-2018 om 17:18
Eindtijd:15-04-2018 om 17:18

Chors
8 apr. / 12:44
€ 100