Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 16-5-2022 om 21:56 |
Eindtijd | 29-5-2022 om 19:33 |