Reinier Lucassen - ‘is Art 79’

Reinier Lucassen - ‘is Art 79’ kopen? Bied vanaf 120!
Reinier Lucassen - ‘is Art 79’ kopen? Bied vanaf 120!Reinier Lucassen - ‘is Art 79’ kopen? Bied vanaf 120!Reinier Lucassen - ‘is Art 79’ kopen? Bied vanaf 120!Reinier Lucassen - ‘is Art 79’ kopen? Bied vanaf 120!Reinier Lucassen - ‘is Art 79’ kopen? Bied vanaf 120!
  • Reinier Lucassen (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190 exemplaren
  • Originele kleurenlithografie van Reinier Lucassen
  • Getekend en genummerd 173/190
  • Gedateerd (19)79
  • uitgever: Prent 190, Utrecht

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace.

Reinier Lucassen (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  Annilo
FA. (8)

44 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
51.5 cm
66 cm
Starttijd:17-01-2023 om 19:41
Eindtijd:22-01-2023 om 21:14
Openingsbod € 120
ObjectlocatieDe Klinge,  België
VerzendingAlleen binnen Europa