Reinier Lucassen - Litho: Abstract - Verkocht

Reinier Lucassen - Litho: Abstract kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Reinier Lucassen - Litho: Abstract kopen? Bied vanaf 30!Reinier Lucassen - Litho: Abstract kopen? Bied vanaf 30!Reinier Lucassen - Litho: Abstract kopen? Bied vanaf 30!Reinier Lucassen - Litho: Abstract kopen? Bied vanaf 30!Reinier Lucassen - Litho: Abstract kopen? Bied vanaf 30!Reinier Lucassen - Litho: Abstract kopen? Bied vanaf 30!Reinier Lucassen - Litho: Abstract kopen? Bied vanaf 30!
  • Reinier Lucassen (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage188/200
Reinier Lucassen (Amsterdam, 1939) is een Nederlands kunstschilder. Hij is een vertegenwoordiger van de schilderstroming die nieuwe figuratie wordt genoemd.
Afhalen mogelijk in Georgsdorf (nabij Nordhorn) in Duitsland, vanaf Hengelo 45 à 50 minuten. Afhalen op een afgesproken locatie aan de grensstreek van Noord-Oost Nederland ook mogelijk. Verzenden via DHL in overleg en kosten voor koper.
Litho in zeer goede staat.
Met potlood gesigneerd.
Nr 188 uit een oplage van 200
Beeldformaat: 44,5 cm x 41 cm (h x br)
Papierformaat: 70 x 50 cm
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Georgsdorf, Duitsland

ObjectlocatieGeorgsdorf,  Duitsland
Starttijd11-12-2021 om 13:10
Eindtijd25-12-2021 om 21:37
Biedingen (9)